پیتزا مخصوص

‎تومان۵۶۹٬۵۰۰
موجود در انبار
SKU
PIZZASP01
Size Chart
 • با خرید 2عدد ‎تومان۵۴۱٬۰۲۵ خواهید پرداخت و  5% تخفیف می گیرید
 • با خرید 3عدد ‎تومان۵۱۲٬۵۵۰ خواهید پرداخت و  10% تخفیف می گیرید
 • با خرید 4عدد ‎تومان۴۹۵٬۴۶۵ خواهید پرداخت و  13% تخفیف می گیرید
 • با خرید 5عدد ‎تومان۴۷۸٬۳۸۰ خواهید پرداخت و  16% تخفیف می گیرید
 • با خرید 6عدد ‎تومان۴۶۶٬۹۹۰ خواهید پرداخت و  18% تخفیف می گیرید
 • با خرید 7عدد ‎تومان۴۵۵٬۶۰۰ خواهید پرداخت و  20% تخفیف می گیرید
 • با خرید 8عدد ‎تومان۴۴۴٬۲۱۰ خواهید پرداخت و  22% تخفیف می گیرید
 • با خرید 9عدد ‎تومان۴۳۵٬۶۶۸ خواهید پرداخت و  23% تخفیف می گیرید
 • با خرید 10عدد ‎تومان۴۲۷٬۱۲۵ خواهید پرداخت و  25% تخفیف می گیرید
 • با خرید 15عدد ‎تومان۳۹۸٬۶۵۰ خواهید پرداخت و  30% تخفیف می گیرید
 • با خرید 20عدد ‎تومان۳۷۰٬۱۷۵ خواهید پرداخت و  35% تخفیف می گیرید
فروشنده
رستوران اصلی شبفود
5 / 5
تماس با ما

پر فروش ترین پیتزای رستوران متشکل از ژامبون مرغ دودی، ژامبون گوشت دودی، سالامی، سوسیس کراکف، فیله مرغ، قارچ فلفل دلمه ای، سس مخصوص و میکس پنیر موزورلا و گودا می باشد

ژامبون گوشت گوشتیران، ژامبون مرغ دودی رباط، سالامی رباط، سوسیس دست ساز دودی، قارچ، فلفل دلمه ای، سس پیتزا مارینارا، کنجد، پنیر موزارلا مطهر، پنیر گودا کاله

پیتزا بزرگ سایز 33 سانتی کاملا مناسب برای 2 تا 3 نفر

طبخ با آخرین تکنولوژی روز دنیا توسط فرهای ریلی لینکلن آمریکایی

استفاده از بهترین مواد غذایی برندهای معتبر ایرانی

 

طرز تهیه پیتزا مخصوص:
پیتزا به طور کلی غذایی (بخوانید نانی!) ایتالیایی است که با پنیر موزارلا، سبزیجات، گوجه فرنگی و ادویه جات معطر، روغن زیتون،  دقیقا مانند نان، درون فر یا کوره یا تنور درست میشود.
در درست کردن پیتزاهای ایتالیایی، اولویت با پرداخت خمیر به صورت نازک، مواد کم ولی طعم و بوی منحصر به فرد ریحان و راکولا و سبزیجات معطر، گوجه فرنگی تازه، روغن زیتون معطر و سیر است.
در این نوشته قصد داریم، طرز تهیه پیتزا مخصوص به صورتی که در رستوران و فست فود شبانه شبفود ویا مجموعه رستورانهای کرنبری آماده میشود  را آموزش دهیم.
پیتزا مخصوص هر رستوران با رستوران و فست فود های دیگر تفاوت دارد ولی به طور کلی رستورانها و فست فود ها پیتزایی را به عنوان پیتزا مخصوص خود معرفی میکنند که اولا طبق ذائقه مشتریهایشان فروش بالایی داشته باشد، ثانیا هیچ کدام از سرآشپز های رستوران در تغییر طعم و میزان تندی و شوری پیتزا نتوانند دخل و تصرفی انجام دهند، به این صورت اگر شما 20 سال دیگر هم پیتزا مخصوص آن رستوران را سفارش دهید، همان مزه 20 سال پیش را بدهد. به این ترتیب معمولا پیتزا مخصوص با میکس سوسیس و ژامبون های شرکت های معتبر تهیه میشود.
مواد لازم برای یک عدد پیتزای 34 سانتی متری مخصوص:
400 گرم پنیر موزارلای مطهر تک رنگ
ژامبون مرغ دودی رباط 150 گرم
ژامبون گوشت نوروزی گوشتیران 150 گرم
هات داگ دودی 90 درصد کاله 50 گرم
قارچ سفید دکمه ای اسلایس شده تازه یا بلنچ شده 50 گرم
فلفل دلمه ای کاملا ساطوری شده و خورد شده 25 گرم
پنیر پارمزان رنده شده کاله 15 گرم
تره فرنگی حلقه حلقه شده 25 گرم
 
خمیر پیتزا را همانطور که در پست آموزشی خمیر پیتزا هم به صورت ایتالیایی و هم به صورت آمریکایی توضیح داده ام آماده میکنیم و قالب میزنیم.
سس مخصوص پیتزا را نیز همانطور که در پست آموزشی سس پیتزا یا سس مارینارا اموزش دادم، آماده میکنیم و روی خمیر پیتزا میریزیم.
مراقب هستیم که سس پیتزا به حاشیه پیتزا که عمدتا مواد و پنیر روی آن ریخته نمیشود مالیده نشود.
حاشیه پیتزا را همانطور که در پستهای آموزشی خمیر پیتزا توضیح دادم با تخم مرغ و کنجد تزئین میکنیم.
برای بهتر کردن طعم پنیر پیتزا، پنیرها را با مقداری پنیر پارمزان مخلوط میکنیم.
هات داگ دودی کاله را حلقه حلقه میکنیم، با مقداری رب و روغن و فلفل سیاه در ماهیتابه تفت میدهیم. ژامبون ها را به صورب باریک باریک و راه راه ساطوری میکنیم و مخلوط میکنیم.
برای قالب 34 سانتی متری، بعد از زدن سس پیتزا به خمیر، ابتدا 50 گرم پنیر را روی خمیر میریزیم، سپس ژامبون مرغ و ژامبون گوشت و هات داگ ها را روی خمیر پخش میکنیم. سپس بقیه پنیر را روی مواد میریزیم.
سپس قارچ ها، فلفل دلمه ای ها، سیر و تره فرنگی اسلایس شده را روی پیتزا میریزیم. توجه کنید که اگر تمایل داشتید از قارچ بلنچ شده استفاده کنید، قارچها را بعد از لایه اول پنیر و قبل از ریختن ژامبون ها و هات داگ ها استفاده کنید. در پست اموزشی جداگانه، نحوه بلنچ کردن قارچ ها را توضیح داده ام.
اگر دوست دارید میتوانید بگذارید مقداری از سوسیس کالباس ها از لای پنیر مشخص باشند و کاملا با پنیر پوشیده نشوند. به این صورت پیتزا کمی تردتر میشود.
اگر قارچ ها را بلنچ نکردید، آنها را فقط روی پیتزا بریزید چنا اگز زیر مواد پیتزا بریزید، آب می اندازند و پیتزا را از تردی در میاورند.
شایان ذکر است ایرانی ها معمولا پیتزای ایتالیایی را یا طعم های خاص و مواد کم دوست دارند ولی پیتزاهای سوسیس و کالباسی مانند مخلوط و مخصوص را با تاپینگ نهایی پنیر میپسندند یعنی پیتزایی که مملو از مواد باشد و لایه نهایی روی پیتزا را پنیر فراوان بپوشاند.
اکنون پیتزا را با درجه 180 تا 230 درجه درون فر به مدت 15 تا 20 دقیقه میگذاریم.
یک نکته بسیار مهم در مرحله پخت وجود دارد و آن این است که درجه فر و مدت زمان پخت، کاملا به مدل فر شما بستگی دارد و یک امر نهایتا تجربی است به این معنی که هر شخصی بر حسب تجربه، میبایست درجه و مدت زمان پخت هر غذایی را خود انتخاب کند. این مساله به این دلیل پیش می آید که فرهای خانگی معمولا فرهای استانداردی برای پخت و پز نیستند. در بین فرهای خانگی، فرهایی که از سیستم هوای داغ کانوکشن پشتیبانی میکنند بسیار بهتر از فرهای تابشی و شعله ای عمل میکنند. اگر از فر های شعله ای استفاده میکنید، قرار دادن یک کاسه فلزی آب درون فر کنار پیتزا، میتواند در بهبود پخت پیتزا و جلوگیری از خشک شدن پنیر پیتزا و در نهایت، به قول معروف به کش امدن خمیر پیتزا کمک کند. حتی گاهی قبل از قرار دادن پیتزا داخل فرهای کوره ای، با اسپری، مقداری آب روی لایه آخر پنیر آنها میپاشند تا به خشک نشدن و کشسانی بهتر پنیر بعد از پخت کمک کند.
بهترین پنیر پیتزایی که در بازار ایران با قیمت معقول وجود دارد، پنیر پیتزای تک رنگ مطهر میباشد ولی در صورتی که از پنیر دیگری نیز استفاده کنید مشکلی ندارد.
در مقایسه پنیرهای تک رنگ و دو رنگ، این نکته شایان توجه است که پنیرهای دورنگ که در آن از میکس موزارلا و گودا استفاده میشود از طعم و عطر نسبتا بهتری برخوردار هستند ولی پنیرهای تک رنگ کشسانی بهتری دارند. این نکته زمانی درست است که پنیر تک رنگ و دو رنگ از دقیقا یک مارک را با هم مقایسه کنیم. طبیعتا پنیر تک رنگ مطهر ازاکثر پنیرهای بازار هم کشسانی بهتری دارد و هم طعم و بوی بهتری! هنگامی که شما 95 درصد پنیر موزارلای تک رنگ مطهر و 5 درصد پنیر پارمزان کاله را با هم مخلوط میکنید، به طعمی فراتر از هر پنیر تک رنگ یا دو رنگی در ایران دست میابید که نتیجه با هیچکدام از پنیرهای تولیدی داخل ایران قابل قیاس نیست.
گاهی اوقات اشخاصی هستند که از بوی کهنه پنیر پارمزان خوششان نمیاید. آنها میتوانند به جای 5 درصد پنیر پارمزان کاله، از  5 تا 10 درصد وزنی، پنیر چدار یا بلوچیز یا پراتو از شرکت کاله استفاده کنند. میکس هر سه این پنیرها نیز بسیار برای مخلوط کردن با پنیر موزارلا، هیجان انگیز و فوق العاده است ولی قیمت تمام شده به این ترتیب بسیار بالاتر از حالت اول میباشد.

سفارش پیتزا شبانه، فست فود شبانه، فست فود شبانه روزی، فست فود شبانه روزی تهران، رستوران شبانه، رستوران شبانه روزی، رستوران شبانه تهران، رستوران شبانه روزی تهران، رستوران شبانه غرب تهران، رستوران شبانه شمال تهران، رستوران شبانه سعادت آباد، رستوران شبانه شرق تهران، رستوران شبانه تجریش، رستوران شبانه نیاوران، رستوران شبانه شهرک غرب، رستوران شبانه ستارخان، رستوران شبانه مرزداران، رستوران شبانه پونک، رستوران شبانه ونک، رستوران شبانه پارک وی، سفارش پیتزا شبانه روزی، سفارش پیتزا غرب تهران، سفارش پیتزا شمال تهران، سفارش ساندویچ شبانه، سفارش ساندویچ شبانه روزی، سفارش پاستا شبانه، سفارش پاستا شبانه روزی، سفارش سوخاری شبانه، سفارش سوخاری شبانه روزی، سفارش سالاد شبانه، سفارش سالاد شبانه روزی، سفارش جوجه کباب شبانه روزی، سفارش جوجه کباب شبانه، سفارش غذای ایرانی شبانه، سفارش غذای ایرانی شبانه روزی، سفارش زرشک پلو شبانه، سفارش زرشک پلو شبانه روزی، سفارش قورمه سبزی شبانه، چلوخورشت قیمه شبانه، فسنجون شبانه، فسنجان شبانه روزی، کشک و بادمجان و میرزاقاسمی شبانه روزی، سالاد شیرازی، سالاد فصل شبانه، سالاد سزار شبانه، فست فود شبانه ارسال کل تهران ، 

0
رتبه:
0% of 100
نظر خود را بنویسید
شما در حال مرور غذای زیر هستید:پیتزا مخصوص

ضمانت غذای تازه

تمامی غذا ها با مواد تازه هر روزه خریداری و آماده می شوند و همه غذاهای فستفودی در همان لحظه سفارش پخت و سرخ می شود و غذاهای ایرانی ممانند خورشت ها از 4 ساعت قبل آغاز به پخت می شوند و در نهایت غذای تازه برای شما سرو می شوند

بسته بندی و ارسال شبانه

غذاها توسط آژانس با بهترین بسته بندی برای گرم نگه داشتن غذا شبانه ارسال می شوند.
ما غذاهای دیگری را که ممکن است علاقمند باشید را پیدا کردیم!
بیشتر